Registracija
Atgal

Inovacijų ir verslo fiesta „Technorama 2017“ – jau šį pavasarį

prieš 3 met.

„Technorama“ – jau šešioliktus metus vykstantis ir tarptautiškumą skatinantis jaunųjų mokslininkų darbų paroda-konkursas. 2017 metų balandžio 27 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) išradėjai, mokslo aistruoliai ir verslo atstovai tradiciškai kviečiami susiburti inovacijų ir išradimų šventėje, kuri vyks KTU „Santakos“ slėnyje.

Jau prasidėjo ir dalyvių registracija į Universitete veikiančio startuolių inkubatoriaus KTU „Startup Space“ organizuojamą parodą „Technorama 2017“. Registruoti galite tuos darbus, kurie jau yra sukurti arba turi aiškią viziją.

Šiųmetis renginys lankytojus pasitiks patobulėjęs, o jauniesiems mokslininkams siūlys platų išradimų spektrą. Idėjos ir išradimai suskirstyti į cheminės technologijos, ekonomikos, socialinių ir humanitarinių mokslų, dizaino, mechanikos, statybos ir architektūros, gamtos mokslų ir matematikos, informacinių technologijų, elektros, elektronikos ir energetikos, sveikatos mokslų bei tarpdisciplininių tyrimų sritis. Organizatoriai pažada, kad parodos-konkurso dalyviams nuobodžiauti neteks.

„Jeigu turite idėją, bet nežinote, ar pavyks jos prototipą pagaminti iki renginio pradžios – ne bėda. Svarbiausia noras dalyvauti ir gebėjimas pateikti bent minimalius idėjos vizualus, tokius kaip brėžiniai, nuotraukos ir panašiai“, – paaiškino KTU „Startup Space“ vadovas Donatas Smailys.

Jo teigimu, praėjusių metų „Technoramos“ laimėtojai norėjo atšaukti registraciją dėl ilgos išradimo gamybos, galvodami, kad nespės pristatyti „apčiuopiamo“ rezultato iki renginio, tačiau paraginti organizatorių, nusprendė dalyvauti ir laimėjo pirmąją vietą.

Parodos išradimai bus skirstomi į šias mokslo sritis: cheminės technologijos, ekonomikos, socialinių ir humanitarinių mokslų, dizaino, mechanikos, statybos ir architektūros, gamtos mokslų ir matematikos, informacinių technologijų, elektros, elektronikos ir energetikos, sveikatos mokslų bei tarpdisciplininius darbus.

KTU parodos-konkurso „Technorama 2017“ prizinis fondas – vienas didžiausių per visą renginio istoriją ir siekia net 5 000 eurų.

Registracijos forma: http://bit.ly/Technorama17_registracija

Dėl papildomų klausimų galite kreiptis į renginio organizatorius: Tomą Proscevičių, el. p. tomas.proscevicius@ktu.lt ir Gintarę Ambrozaitytę, el. p. gintare.ambrozaityte@ktu.lt.

Technorama 2017 2016 10 28 2000x800px web header
Atgal