Registracija
Atgal

VGTU: susitikime Studijų parodoje 2016 Vilniuje

prieš 3 met.
Kviečiame susitikti ir pasikalbėti apie VGTU studijų programas bei stojimo tvarką su mūsų dėstytojais, studentais ir absolventais studijų parodoje Vilniuje:
 
2016 m. vasario 4 - 6 dienomis, XIV tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2016,
Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, 3, 4, 5 salėse (Laisvės pr. 5, Vilnius)
 
Kiekvienas čia apsilankęs gaus atsakymus į svarbiausius klausimus apie studijas, mokslą ir laisvalaikį VGTU iš pirmų lūpų – dėstytojų, studentų ir absolventų. Jie dalinsis aktualiomis naujienomis apie naujas priėmimo į aukštąsias mokyklas taisykles bei supažindins su esamomis ir naujomis universiteto studijų programomis – Daiktų interneto inžinerija, Elektros energetikos inžinerija, Multimedijos inžinerija, Moderniųjų technologijų matematika, Saugos sistemų inžinerija ir Saugaus eismo inžinerija.
 
Už studijų stendo ribų taip pat lauks gausybė įdomių renginių ir paskaitų. VGTU stende „Inovacijų alėja“ parodos lankytojai praktiškai susipažins su šiuolaikinėmis inžinerinėmis technologijomis, o jei bus iš anksto padarę „namų darbus“, pasinaudoję 2D lazerine pjaustykle bei 3D spausdintuvu turės progą pagaminti originalų suvenyrinį gaminį arba atsinešdami iš anksto sukurtus 3D modelius, galės vietoje susikurti savo kompiuterinį žaidimą.
 
Stende lauks ir kitos įdomybės – galimybė paeksperimentuoti su universiteto studentų sukonstruotais elektronikos įtaisais, gauti termovizoriumi padarytą savo elektroninę nuotrauką ar net paskraidinti bepilotį daugiasraigtį orlaivį (droną) virtualioje erdvėje.
 
Pavargę nuo aktyvių pramogų galės pramankštinti smegenis „Idėjų inkubatoriuje“ vyksiančiame moksleivių protų mūšyje arba pasiklausyti įdomių VGTU dėstytojų bei absolventų paskaitų. Jų įvairovėje kiekvienas išsirinks sau patinkančią temą – ir tas, kuriam įdomūs ateities miestai, išmanūs keliai ir technologijos, ir tas, kuris turi verslininko gyslelę, bei nori sužinoti, kodėl verslo analitika – ateities profesija bei kaip organizacijos kūrybišką chaosą paversti produktyvia tvarka.
 
Inžinerijos suvokimo horizontus praplės lektoriai, kurie įdomiai pristatys tiek tradicines – bioinžinerijos, statybos bei mechanikos – inžinerijos sritis, tiek šiuolaikiškas ir inovatyvias renginių bei ekonomikos inžinerijas.
 
Paskaitos, pokalbiai su VGTU dėstytojais, studentais ir absolventais, protmūšiai, aktyvūs eksperimentai bei pramogos, galimybė prisiliesti prie technologijų ir daryti, valdyti, kurti, skraidinti, sužinoti ir suprasti pačiam – visa tai ir dar daugiau lauks VGTU stenduose ir konferencijų salėse vasario 4–6 d.  „LITEXPO“ rūmuose. 
 
aaa VGTUstudiju paroda
Atgal