Registracija
Atgal

Pažink profesiją VGTU vasaros stovykloje moksleiviams

prieš 3 met.

Ši stovykla skirta vyresnių klasių moksleiviams iš visos Lietuvos, burianti jaunuolius universiteto studentų miestelyje - auditorijose, laboratorijose, studentų bendrabutyje.

Stovyklos misija – padėti moksleiviams geriau suprasti, kokie pasirinkimai ir kokios galimybės jų laukia „profesijų pasaulyje“, išbandyti save įvairių formų laboratoriniuose užsiėmimuose, patirti atradimo ir tyrimo džiaugsmus, patenkinti smalsumą apie studentiško gyvenimo ypatumus, apie prisitaikymą universiteto aplinkoje, sutikti įvairių žmonių, pabendrauti su studentais, kurie papasakos apie universitetą, specialybių privalumus. Stovykloje moksleiviai praktiškai susipažįsta su aplinkosauga, aviacija, mechanika, inžinerija, elektronika, transportu, informacinėmis sistemomis, bei kūrybinėmis industrijomis.

Moksleiviams suteiksime unikalią progą apsilankyti VGTU kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“ - erdvėje, kurioje  galima kurti, brandinti ir įgyvendinti savo idėjas. Fabriko cechai ir biurai priims kūrybiškus ir veržlius moksleivius, kurie apsilankys ir susipažins su 3 D, foto/video, reklamos, audio, spalvų, grafikos, metalo, medžio ir kitais cechais.

Mokiniams sudaromos sąlygos „paragauti studentiško gyvenimo“ – apgyvendinimas bendrabutyje, paskaitos, įvairių fakultetų paruoštos dieninės programos, bei neišdildomos pramogos vakarais. Programą dalyviams ruošė patyrusių akademikų, VGTU studentų, bei karjeros specialistų profesionalų komanda.

Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.vgtu.lt/pazinkprofesija, https://www.facebook.com/VgtuStovyklapp.

Vieta:

Saulėtekio al. 11, Vilnius

Laikas:

2017 m. birželio 26 - liepos 1 d. (6 dienos)

Dalyvių amžius:

9 – 12 klasės

Stovyklos kaina:

150 eurų

Kontaktai pasiteiravimui: stovykla@vgtu.lt

PLAKATAS
Atgal