Registracija
Atgal

Infomobiliai jau Lietuvoje. Nepraleiskite galimybės susipažinti su inžinerinėmis profesijomis

prieš 3 met.

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, skatindama jaunuolius rinktis inžinerinės krypties profesijas, įgyvendinti projektą, kurio metu naujais mokslo metais po Lietuvos ugdymo įstaigas keliaus modernios STEAM laboratorijos - infomobiliai.
LINPRA ir projektas projektas misija:karjera jungia pajėgas, kad Lietuvos jaunimas galėtų nuodugniai susipažinti su inžinerinės pramonės profesijomis. Infomobilyje sumontuota moderni įranga moksleiviams padės iš arti pažinti gamtamokslinius dalykus ir matematikos bei technologijų meno (dizaino) pasaulius.

Bendradarbiaujant su Vokietijos bei Latvijos metalo ir elektronikos pramonės darbdavių asociacijomis, LINPRA adaptavo tose šalyse sėkmingai veikiantį kombinuotą mobilios STEAM laboratorijos ir profesinio orientavimo infomobilio modelį. Plečiant mokykloms siūlomų paslaugų spektrą sujungiamos infomobilio ir KTU Moksleivių laboratorijos siūlomos galimybės. Mokyklos galės užsisakyti inžinerinių profesijų pristatymą ir įdomiuosius fizikos ir chemijos eksperimentus.

Infomobilis Kaune bus pristatytas 2016-09-09 mokslo festivalio "Erdvėlaivis Žemė" metu, KTU miestelyje, aikštėje prie KTU Elektronikos rūmų (Studentų g. 50).


Daugiau informacijos apie infomobilius tinklapyje

Daugiau informacijos apie mokslo festivalį "Erdvėlaivis Žemė" tinklapyje

 

infomobilis foto
Atgal