Registracija
Atgal

Moksleiviai domisi inžinerinėmis profesijomis

prieš 3 met.

Projektų „Misija: karjera“ ir „Kurk Lietuvai“ bendradarbiavimo dėka, inžinerijos pramonės įmones ir Kauno technologijos universitetą jau aplankė 160 moksleivių iš 7 mokyklų.

Šios jungtinės iniciatyvos tikslas – Lietuvos mokyklų mokiniams suteikti galimybes susipažinti su inžinerijos pramone bei šiai pramonės šakai aktualiomis profesionalų kompetencijomis. Projektas įgyvendinamas 2017 kovo-rugpjūčio mėnesiais. Moksleiviai lankosi įmonėse Kaune ir prie Kauno dirbančių orlaivių, elektronikos inžinerijos bei informacinių technologijų srityse (Littlelfuse, Raynair, Kitron, NFQ, Devbridge, Blaster, Elinta). Vizitų į KTU metu moksleiviai supažindinami su naujausiomis technologijomis, dalyvauja inžinerinėse FAB LAB dirbtuvėse, sužino apie studijų programas bei turi galimybę išbandyti įvairius simuliacinius žaidimus. Moksleiviams sudaroma galimybė apgalvotai pasirinkti būsimą profesiją, įgyti praktinių žinių, lavinti socialinius įgūdžius bei susipažinti tobulėjimo ir karjeros galimybėmis pasirinktoje įmonėje.

Moksleiviai lankosi KTU Elektros ir elektronikos, Mechanikos inžinerijos ir dizaino bei Informatikos fakultetuose. Vizitų metu moksleiviams fakultetų atstovai profesionaliai ir įdomiai suteikia informaciją apie galimas studijų programas, tarpdisciplininio mokymosi galimybes studijuojant.

„Misija: karjera“ ir „Kurk Lietuvai“ drauge dirba Lietuvos ateičiai!

1 vizitas
Atgal