Registracija
Atgal

Inžinerija smalsiems. Kauno mokyklose lankėsi infomobilis

prieš 3 met.

Birželio 24 ir 26 dienomis Kauno mokyklų moksleiviai turėjo galimybę iš arti susipažinti su inžinerijos pramonės specifiką aplankydami Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) infomobilyje.

Infomobilis - mobili STEAM laboratorija, kurioje sumontuota inžinerinei pramonei būdinga metalo apdirbimo įranga ir mechanizmai. Infomobilis lankė KTU Inžinerijos licėjų ir KTU Vaižganto progimnaziją. Vizitų infomobilyje metu moksleiviai turėjo galimybę susipažinti su specialia metodine medžiaga ir mobilioje laboratorijoje sumontuota modernia įranga. Tikimasi, jog tai padės moksleiviams atrasti inžinerinės pramonės specialybes, geriau suprasti specialistų darbo procesus. Vizito metu moksleiviai stebėjo kaip veikia: automatizuota gamybos linija, domėjosi pneumatiniu cilindru, 3D spausdintuvu, programinėmis tekinimo ir frezavimo staklėmis. Ypatingą moksleivių ir jų mokytojų susidomėjimą sužadino mobiliojoje laboratorijoje pristatyta robotizuota ranka.

Inžinerinę pramonę pristatė ir infomobilio įrangą demonstravo jungtinė KTU Gifted talentų akademijos studentų ir Baltec CNC Technologies darbuotojų komanda. Planuojama, jog kitais mokslo metais ši ugdomoji iniciatyva bus ir toliau nuosekliai įgyvendinama, o jungtinė komanda aplankys daugiau Lietuvos mokyklų.

1DSC 0097DSC 0100DSC 0112DSC2117DSC2129
Atgal