Registracija

Darbo pokalbiai keičiasi: nuo egzamino iki malonaus pokalbio

Job interview Unsplash.com nuotr. 300x200
prieš 2 met.

Nors žodžių junginys „darbo pokalbis“ daugeliui greičiausiai kelia ne itin malonius jausmus, specialistai ramina – darbo pokalbio scenarijai kinta. Galbūt šiandien prieš šį, vieną iš pagrindinių darbuotojų atrankos etapų, jaudintis neverta?

Kauno technologijos universitete startuoja naujas Misija:Karjera iniciatyvos projektas

317A1594
prieš 2 met.

Projektas, skirtas moksleivius supažindinti su universiteto aplinka, bendruomene bei suteikti galimybę  vienai dienai pasijausti tikru studentu!

KTU SHMMF atvirų durų dienoje moksleiviai sėmėsi patirties iš sėkmės istorijų

1
prieš 3 met.

Rinktis studijuoti tą dalyką, kuris iš tiesų įdomus ir uždega, dirbti darbą, kuris tuo pačiu yra ir pomėgis, nemesti kelio dėl takelio ir nebijoti klysti ragino į Kauno technologijos universiteto (KTU) Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetą moksleiviams paskaitas skaitę pranešėjai. 

Moksleiviai domisi inžinerinėmis profesijomis

1 vizitas
prieš 3 met.

Projektų „Misija: karjera“ ir „Kurk Lietuvai“ bendradarbiavimo dėka, inžinerijos pramonės įmones ir Kauno technologijos universitetą jau aplankė 160 moksleivių iš 7 mokyklų.

„Žalgirio“ talentas Paulius Valinskas: „Jei nori kažką pasiekti, turi mylėti tai, ką darai“

apexels photo 110180copy
prieš 3 met.

Po penkerių metų pertraukos Kauno technologijos universiteto (KTU) vaikinų krepšinio rinktinė – vėl Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pusfinalyje. Šiandien, 18.30 val., KTU krepšininkai dėl teisės žaisti finale susikaus su Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda (KTU Sporto salė, Radvilėnų pl. 19, Kaunas).

Pasiruošk brandos egzaminams su KTU

SHMMF coveris
prieš 3 met.

Paskaitų ciklas 11-12 kl. moksleiviams

VGTU rekomenduoja: 7 patarimai, kaip pasirinkti tinkamas studijas abiturientams

vgtu
prieš 3 met.

Jau visai greitai Lietuvos abiturientai ne tik laikys brandos egzaminus, bet ir darys vieną svarbiausių sprendimų savo gyvenime – rinksis studijas ir tuo pačiu būsimą karjeros kelią. Ne paslaptis, kad kai kurie jaunuoliai dėl studijų apsisprendžia dar gerokai prieš egzaminus – tai aktualu tiek tiems, kurie renkasi mokslus užsienyje, tiek...

Didžiausias Lietuvoje talento stipendijas gaunantys KTU studentai: „Tai motyvuoja“

1
prieš 3 met.

Studentas, kuris ne tik siekia aukštų akademinių rezultatų, bet ir užsiima aktyvia popaskaitine veikla mokslo, verslo ar visuomeninėse srityse, lengviau įžengia į darbo rinką – yra paklausesnis specialistas. Taip teigia KTU Karjeros ir ugdymo centro (KUC) vadovė Lina Slavickaitė.

Inovacijų ir verslo fiesta „Technorama 2017“ – jau šį pavasarį

Technorama 2017 2016 10 28 2000x800px web header
prieš 3 met.

„Technorama“ – jau šešioliktus metus vykstantis ir tarptautiškumą skatinantis jaunųjų mokslininkų darbų paroda-konkursas. 2017 metų balandžio 27 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) išradėjai, mokslo aistruoliai ir verslo atstovai tradiciškai kviečiami susiburti inovacijų ir išradimų šventėje, kuri vyks KTU „Santakos“ slėnyje.

KTU apdovanoti aktyvūs moksleiviai ir jų mokytojai

KTUG foto ktu
prieš 3 met.

KTU iškilmingame rektorato posėdyje buvo pagerbti Kauno technologijos universiteto gimnazijos (KTUG) mokiniai, dalyvavę tarptautinėse olimpiadose, ir jų mokytojai. Akademinė bendruomenė didžiuojasi aktyviais ir pažangiais gimnazistais. 2016-2017 mokslo metų pradžia KTU gimnazijos bendruomenei buvo ypatinga tarptautinių laimėjimų gausa ir įvairove.

Nauji mokslo metai su NFQ Akademija

akademijos logo
prieš 4 met.

„Aš į darbą kasdien einu kaip į šventę!”, – su šypsena dažnai taria Paulius Insoda, NFQ Technologies vadovas, gera nuotaika ir azartu užkrečiantis ir kitus kolegas. NFQ komandą sudaro 250+ kvalifikuotų specialistų, per 15 veiklos metų sukūrusių 500+ IT sprendimų ir sukaupusių vertingo know-how įgyvendinant large scale web ir mobile sprendimus...

Infomobiliai jau Lietuvoje. Nepraleiskite galimybės susipažinti su inžinerinėmis profesijomis

infomobilis foto
prieš 3 met.

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, skatindama jaunuolius rinktis inžinerinės krypties profesijas, įgyvendinti projektą, kurio metu naujais mokslo metais po Lietuvos ugdymo įstaigas keliaus modernios STEAM laboratorijos - infomobiliai.LINPRA ir projektas projektas misija:karjera jungia pajėgas, kad Lietuvos jaunimas galėtų nuodugniai susipažinti su inžinerinės pramonės profesijomis.