Registracija

KTU diena mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“ sulaukė milžiniško susidomėjimo

P79 8582r 1024x684
prieš 2 met.

Rugsėjo 11-20 dienomis vyksta kasmetinis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė”. Tai jau 14-tasis renginys, organizuojamas didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Druskininkuose, Alytuje ir regionuose. Rugsėjo 15-oji – Kauno technologijos universiteto (KTU) diena mokslo festivalyje, kurioje netrūko įdomių eksperimentų, kūrybinių dirbtuvių, paskaitų, naujausių mokslo atradimų ir inovacijų pristatymų.

Inžinerija smalsiems. Kauno mokyklose lankėsi infomobilis

1
prieš 3 met.

Birželio 24 ir 26 dienomis Kauno mokyklų moksleiviai turėjo galimybę iš arti susipažinti su inžinerijos pramonės specifiką aplankydami Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) infomobilyje.

Moksleiviai architektūros mokysis KTU vasaros stovykloje

pexels photo 239886
prieš 3 met.

Birželio 26-30 dienomis Kauno technologijos universitete (KTU) jau antrą kartą startuos Statybos ir architektūros fakulteto (SAF) organizuojama vasaros dienos stovykla „Architektūros akademija“.  Projekto tikslas – skatinti 14-18 metų moksleivius domėtis juos supančia aplinka, pažinti, kurti bei susipažinti su architekto profesija.

„Misija – karjera“ skatino moksleivius domėtis inžineriniais mokslais

1 diena 18
prieš 3 met.

Gegužės 3-5 dienomis Panevėžyje vyko trijų dienų informacinis interaktyvus renginys „Misija – karjera“, kurio metu 8-12 klasių Panevėžio moksleiviai buvo kviečiami susipažinti su inžineriniais mokslais ir jų galimybėmis, inžinerine pramone.

KTU SMD robotų entuziastus kviečia dalyvauti tarptautinėse varžybose

robotu intelektas
prieš 3 met.

Gegužės 12-ta diena nebus įprastas penktadienis daugeliui Kauno technologijos universiteto (KTU) bendruomenės narių ir robotų kūrėjų iš Lietuvos bei kitų Europos šalių – vyks ketvirtosios tarptautinės autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2017“. Renginį jau kelerius metus iš eilės organizuoja KTU Studentų mokslinė draugija (SMD).

Pasiruošk brandos egzaminams su KTU

SHMMF coveris
prieš 3 met.

Paskaitų ciklas 11-12 kl. moksleiviams

Istorijos mokytojas: dabartinės kartos žinių lyginimas su ankstesniosios – neturi prasmės

Mokiniai renka Seima ktu.lt
prieš 3 met.

Artėja egzaminų laikotarpis, o su juo – ir neišvengiama diskusija dėl „neteisingų“, „netikslių“ ir „mokymo programų neatitinkančių“ egzaminų užduočių bei pasvarstymai, kad „anksčiau žmonės mokėsi geriau“. Kauno technologijos universiteto gimnazijos (KTUG) istorijos mokytojas Domas Boguševičius ramina – populiarus viešojoje erdvėje dabartinės ir sovietmečiu užaugusios kartos žinių lyginimas yra iš principo neteisingas.

„Startup Space“ vadovas D. Smailys: „Rinkai reikalingi tik tam tikras problemas sprendžiantys išradimai“

t1
prieš 3 met.

KTU „Startup Space“ organizuojamoje jaunųjų mokslininkų darbų parodoje-konkurse „Technorama“, kaip ir kasmet, jėgas išbandys jaunieji inovatoriai. Balandžio 27 dieną jie turės galimybę savo darbais sudominti verslo atstovus ir pradėti bendradarbiavimą su įmonėmis.

Moksleiviai vis labiau įsitraukia į verslo skatinimui skirtus renginius

MEKA 2017 zenklas
prieš 3 met.

Jau trečius metus iš eilės Lietuvos moksleivius draugėn suburia verslumo skatinimui skirtas renginys „MEKA 2017“, kuriame savo jėgas išsibando vis didesnis skaičius jaunuolių.

Metų mokytoja N. Surdokienė nurodė pedagogų rengimo spragas: „Apie kokybę sunku kalbėti“lapis

m1
prieš 3 met.

Lietuvos mokyklų apdovanojimuose (LMA) 2017 Metų mokytoja pripažinta Neringa Surdokienė, dirbanti keliose Kazlų Rūdos mokyklose, sako, kad skuboti mokyklų ir universitetų sujungimai, juridinio statuso ar pavadinimo keitimas pedagogų darbo kokybei įtakos neturi, nes tai – šalutiniai dalykai.

Inovacijų ir verslo fiesta „Technorama 2017“ – jau šį pavasarį

Technorama 2017 2016 10 28 2000x800px web header
prieš 3 met.

„Technorama“ – jau šešioliktus metus vykstantis ir tarptautiškumą skatinantis jaunųjų mokslininkų darbų paroda-konkursas. 2017 metų balandžio 27 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) išradėjai, mokslo aistruoliai ir verslo atstovai tradiciškai kviečiami susiburti inovacijų ir išradimų šventėje, kuri vyks KTU „Santakos“ slėnyje.

Lietuvos mokyklų apdovanojimai: paaiškėjo šalies mokyklų šviesuoliai

konferencija code the future 2017
prieš 3 met.

KTU „Santakos“ slėnyje kovo 30 d. įvyko antrieji Lietuvos mokyklų apdovanojimai (LMA), kuriuose paaiškėjo labiausiai 2016-iais nusipelniusi mokytoja, aktyviausia ir pažangiausia Metų moksleivė, novatoriškais būdais pilietiškumą savo veikloje skatinanti, socialines akcijas inicijuojanti ir vykdanti Metų mokykla bei kitų nominacijų nugalėtojai.