Registracija

Nepakviestiems studijuoti: ką turi žinoti kiekvienas abiturientas?

18 2.php
prieš 3 met.

Nebuvai pakviestas studijuoti į aukštąją mokyklą per bendrąjį studentų priėmimą? Nenusiminki, jau šiandien prasideda ir iki rugpjūčio 16 dienos tęsis papildomas priėmimas į bakalauro studijas, o papildomas priėmimas į magistrantūros studijas vyksta visą rugpjūčio mėnesį.

VGTU vyksta studijų sutarčių pasirašymas

vgtu 2
prieš 3 met.

Šiandien prasideda studijų sutarčių pasirašymas Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU). Svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti:   Dokumentų pasirašymas   Liepos 24 d., stojantiesiems išsiųsti elektroniniai laiškai, pranešantys apie kvietimą studijuoti ir kita svarbi informacija. Studijų sutartys sudaromos liepos 25–27 d.

VGTU išlieka tarp daugiausiai stojančiųjų pritraukusių Lietuvos universitetų

vgtu
prieš 3 met.

Šiais metais į universitetus ir kolegijas iš viso pakviesti studijuoti 22677 stojantieji. Tai 8,5 proc. mažiau nei pernai. Pildydami prašymus Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU) pirmu pageidavimu rinkosi 1968 stojantieji, o iš viso norą studijuoti VGTU įvairiose prioritetinėse vietose išreiškė 10908 žmonės.

KTU – tarp 2,7 proc. geriausiųjų pasaulio universitetų

KTU centriniai rumai
prieš 3 met.

Paskelbtame tarptautiniame universitetų reitinge „QS World University Rankings” Kauno technologijos universitetas (KTU) išlaikė tvirtas pozicijas ir yra tarp 2,7 proc. geriausiųjų pasaulio aukštųjų mokyklų. Ypač aukštai KTU reputaciją vertina darbdaviai – šioje kategorijoje universitetas užima 334 vietą pasaulyje (į reitingą pateko šiek tiek daugiau nei 950 aukštosios mokyklos).

KTU startuos pirmoji Lietuvoje dvikryptė studijų programa anglų kalba

ktu studentai 13
prieš 3 met.

Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) akreditavo Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto (KTU MGMF) unikalią pirmosios (bakalauro) pakopos studijų programą „Medžiagų fizika ir nanotechnologijos“. 

Daugų dešimtokės įrodė – išradimai kuriami ir mokyklos suole

lietuvos mokyklu apdovanojimuose
prieš 3 met.

Lietuvoje auga nauja išradėjų karta. Šešios gimnazistės iš Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos sukūrė šilumą sugeriančius nerūdijančio plieno kamuoliukus, padedančius greitai atvėsinti karštus gėrimus. 10 klasės moksleivių įkurta mokomoji mokinių bendrovė (MMB) „C&TE“ 2017 m. Lietuvos mokyklų apdovanojimuose, kuriuos organizuoja Kauno technologijos universitetas (KTU), pelnė „Metų išradėjo“ titulą.

Pasiruošk brandos egzaminams su KTU

SHMMF coveris
prieš 3 met.

Paskaitų ciklas 11-12 kl. moksleiviams

Moksleiviai vis labiau įsitraukia į verslo skatinimui skirtus renginius

MEKA 2017 zenklas
prieš 3 met.

Jau trečius metus iš eilės Lietuvos moksleivius draugėn suburia verslumo skatinimui skirtas renginys „MEKA 2017“, kuriame savo jėgas išsibando vis didesnis skaičius jaunuolių.

Metų mokytoja N. Surdokienė nurodė pedagogų rengimo spragas: „Apie kokybę sunku kalbėti“lapis

m1
prieš 3 met.

Lietuvos mokyklų apdovanojimuose (LMA) 2017 Metų mokytoja pripažinta Neringa Surdokienė, dirbanti keliose Kazlų Rūdos mokyklose, sako, kad skuboti mokyklų ir universitetų sujungimai, juridinio statuso ar pavadinimo keitimas pedagogų darbo kokybei įtakos neturi, nes tai – šalutiniai dalykai.

Didžiausias Lietuvoje talento stipendijas gaunantys KTU studentai: „Tai motyvuoja“

1
prieš 3 met.

Studentas, kuris ne tik siekia aukštų akademinių rezultatų, bet ir užsiima aktyvia popaskaitine veikla mokslo, verslo ar visuomeninėse srityse, lengviau įžengia į darbo rinką – yra paklausesnis specialistas. Taip teigia KTU Karjeros ir ugdymo centro (KUC) vadovė Lina Slavickaitė.

Jurgita Šiugždinienė: universitetams būtina keturių balų kartelė, ir kuo greičiau

55c4a08f 24c0 4d39 a76e bf23ae201261 450x250
prieš 3 met.

Pagaliau Lietuvoje svarstoma ilgai lauktos aukštojo mokslo reformos galimybė, siekiama susitarti dėl bendro tikslo – kelti aukštojo mokslo kokybę ir tokiu būdu kurti prielaidas aukštos pridėtinės vertės ekonomikai mūsų šalyje. Todėl stebina kolegų viešai deklaruojamas požiūris į aukštąjį mokslą kaip priemonę socialinei lygybei pasiekti, o į aukštojo mokslo institucijas –...

Lietuvos mokyklų apdovanojimai: paaiškėjo šalies mokyklų šviesuoliai

konferencija code the future 2017
prieš 3 met.

KTU „Santakos“ slėnyje kovo 30 d. įvyko antrieji Lietuvos mokyklų apdovanojimai (LMA), kuriuose paaiškėjo labiausiai 2016-iais nusipelniusi mokytoja, aktyviausia ir pažangiausia Metų moksleivė, novatoriškais būdais pilietiškumą savo veikloje skatinanti, socialines akcijas inicijuojanti ir vykdanti Metų mokykla bei kitų nominacijų nugalėtojai.