Registracija

Atvyk į inovatyvią automatikos technologijų įmonę "Festo"

10984634 948146051904993 4128571744386566590 n
prieš 5 met.

UAB "Festo" - nuo 1992 dirbanti, nepriklausomos Vokietijos šeimos kompanijos FESTO AG ir Co atstovas Lietuvoje. Ji atstovaujama 179 pasaulio šalyse. "Festo" gamina bei tiekia pramonės automatizavimo komponentus, kuria įrenginių valdymo sistemas.

Kviečiame moksleivius į pažintinę ekskursiją su Lietuvos paštu

20150824 144639
prieš 4 met.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Turėdama gilias tradicijas bei teikdama profesionalias paslaugas įmonė užsitarnavo gyventojų pasitikėjimą. Profesionalių darbuotojų komanda kas mėnesį aptarnauja daugiau nei 800 tūkstančių klientų.

Pamatyk Lietuvos nekilnojamo turto rinkos lyderį UAB "Eika" iš arčiau

EIKA logo
prieš 4 met.

1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 270 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų.

UAB „METEC“ ekskursijos moksleiviams – proga pažinti metalinių detalių gamybos tendencijas

189 2
prieš 4 met.

UAB „METEC“ – tai Vokietijos kapitalo įmonė, kuri priklauso Martin įmonių grupei. Įmonėje gaminamos detalės iš metalo tarptautinei automobilių pramonei. UAB „METEC“ užsakovai yra žinomi automobilių gamintojai, tokie kaip AUDI, BMW, VW, DAIMLER, PORSCHE ir pan.

Nori įsitvirtinti „Achemos“ bendrovėje – pasirink mechanikos inžinieriaus specialybę

ex9a0854
prieš 4 met.

Kiekviena pramonės įmonė, siekdama gerų darbo rezultatų, ieško kvalifikuotų specialistų, nuo kurių profesionalumo priklauso ir sudėtingų įrenginių priežiūra, ir jų remontas. Ypač daug jų reikia chemijos pramonės bendrovei „Achema“, gamybinį procesą vykdančiai be sustojimo. Apie tai, kokie reikalavimai keliami profesionaliems mechanikams, kokia jų darbo specifika, kalbame su didelę patirtį turinčiais...

„Fortum Klaipėda“ termofikacinė jėgainė Klaipėdoje kviečia jaunuosius energetikus

10188890185 74d1f59a46 k
prieš 4 met.

UAB „Fortum Klaipėda“ termofikacinė jėgainė Klaipėdoje, naudojanti atliekas kaip kurą, yra pirmoji tokio tipo jėgainė Lietuvoje. Energijos gamyba iš komunalinių ir nepavojingų pramonės atliekų yra labai svarbi „Fortum“ strategijos dalis, padėsianti panaudoti atliekas kaip vietinius išteklius bei sumažinti aplinkos taršą, kurią sukelia sąvartynų išskiriamos dujos.

Mechanika – neišsemiamų galimybių šalis

16801c 60
prieš 5 met.

Galima išgirsti teigiant, kad naujienos mechanikoje baigėsi nukritus Niutono obuoliui. Patikėkit, tada viskas tik prasidėjo, įgavo naują pagreitį. Mechanika buvo ir iki Niutono, ir buvo ne mažiau svarbi nei dabar. Visi žinom: akmens amžius, bronzos amžius, aukso amžius ir t.t. Ir retai susimąstom, jog amžių pavadinimai atspindi tuo metu vyraujančią mechaniką.

Prie projekto prisijungė transporto paslaugų įmonė "Kautra", kuri išpildo svajones!

IMG 7016 1024x682
prieš 5 met.

UAB „Kautra“ yra viena didžiausių Lietuvos keleivių vežėjų, kuri per metus perveža apie 6 milijonus keleivių. Taip pat įmonė užsiima kelionių organizavimu, siuntinių pervežimu, autobusų nuoma, autobusų remontu individualiuose autobusų servisuose Vilniuje ar Kaune. UAB "Kautra" įsikūrusi pačiame Kauno centre.

„Baltnetos komunikacjos“ moksleivius supažindins su debesų kompiuterija

Baltneta logotipas
prieš 4 met.

UAB „Baltnetos komunikacijos” - didžiausia debesų kompiuterijos paslaugų tiekėja Baltijos šalyse bei viena iš informacinių technologijų ir duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje. Kompanijos valdomi duomenų centrai leidžia Lietuvos ir užsienio klientams pasiūlyti platų paslaugų spektrą – nuo interneto vardo iki aukšto patikimumo sistemų klasterio – kuris patenkins kiekvienos įmonės duomenų...

Susipažink su „Visma Lietuva“ – įmone vienijančia šaunius programuotojus

1002657 897500410261268 1748461981506782062 n
prieš 4 met.

Nori sužinoti, kokie genijai supo Steve’ą Jobs’ą? Kaip atsiranda mobiliosios programėlės ir milžiniškos sistemos? Smalsu,  kuo gyvena šiuolaikiniai geek’ai? Susipažink su „Visma Lietuva“ – įmone, vienijančia šaunius  programuotojus!

„Kaunas Aircraft Maintenance Services“ bendrovė kviečia į ekskursijas po orlaivių „svajonių angarą“

IMG 0197 Panorama
prieš 5 met.

UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“ arba sutrumpinant vadinama tiesiog „KAMS“ – tai  „Ryanair“ oro linijų kompanijos techninio aptarnavimo bazė Lietuvoje. Bendrovė yra įsikūrusi Kauno oro uoste, kur dviejuose angaruose vienu metu gali būti aptarnaujami du Boeing 737-800 orlaiviai.

„Vilniaus energija“ kviečia moksleivius į pažintines ekskursijas Vilniaus elektrinėse

IMG 1198 2533989888 O
prieš 4 met.

Ar žinote, kad Vilniaus trečiosios termofikacinės elektrinės kamino aukštis siekia 250 metrų? Tai – antras pagal aukštį pastatas mieste po televizijos bokšto! Daugiau įdomių faktų sužinosite atvykę į ekskursiją įmonėje „Vilniaus energija“.