Registracija
Logo

Baltic Amadeus – geidžiamiausias darbdavys 2015!  Mes programuojame jau beveik tris dešimtmečius ir nuolat tuo mėgaujamės!

Kasdien su 120 profesionalų įgyvendiname didelius projektus, dieviname iššūkius, prisipažįstame meilėje naujausiems IT sprendimams ir esame vieninga komanda, kur kiekvieno balsas girdimas bei yra reikšmingas.

Baltic Amadeus keliai prasideda Vilniuje, iš kur atveriame programinės įrangos kūrimo, sistemų integracijos, web ir mobiliųjų sprendimų duris į Baltijos šalis ir Šiaurės Europą.

 

Mokslininkų g. 2A, LT-08412, Vilnius

www.ba.lt; www.enjoyit.lt

Atsiliepimai

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Šio puslapio komentarų RSS | Visų komentarų RSS

Parašykite komentarą

Negalite rašyti komentarų neprisijungęs. Prisijungti čia.

Registracija grupinei ekskursijai

Nežinai, kuo nori būti „užaugęs“? Kas tave traukia ir kur norėtum dirbti? Nori viską pamatyti iš arčiau? Nepraleisk progos susipažinti su įmone ekskursijos metu! Suburk klasės draugus, mokytojus ir atvažiuok pas mus! Turėsi galimybę pamatyti įmonės darbuotojus, vidinę aplinką, įrenginius, gamybos procesus ir kaip viskas veikia. Įmonės specialistai noriai pasidalins patirtimi ir atsakys į visus tavo klausimus.

Norėdami registruotis grupinei ekskursijai, turite prisijungti arba prisiregistruoti. Tai galite atlikti aukščiau esančioje formoje.